המרכז

מאז היווסדו, בשנת 2011, ועד היום, עוסק המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית בפיתוח ובהוראה של חוגים לילדים / חוגים לנוער עם  תוכניות לימודים ייחודיות. התוכניות שלנו מקנות למשתתפים בהן ‬כלים, ‬ערכים‭ ‬ותכונות‭ ‬המזוהים עם מנהיגים טכנולוגיים. תוכניות הלימוד המפותחות במרכז הן פועל יוצא של חשיבה יחודית ותפיסות חדשניות בהעברת מסרים, חינוך והכשרת ילדים ובני נוער. השילוב של החשיבה הנהוגה בעולם ההייטק הישראלי עם גישות חינוכיות מקוריות מאפשר לנו להציע לילדים ולבני נוער תכניות מדויקות התפורות לצרכיהם. אנו דוגלים במתן סביבה לימודית איכותית לילדים הבוחרים ללמוד איתנו ומעמידים לרשותם את מיטב כלי היצירה והעבודה. סביבות הפיתוח, המסרים והתוכן המועברים לילדים נבחרים בקפידה.

התכניות

התכניות לפיתוח מנהיגות טכנולוגית מורכבות משני ערוצי לימוד עיקריים: לימודי תכנות ורכישת כלים לפיתוח חשיבה המצאתית. מפגשי התכנות כוללים לימוד עיוני של חומר חדש ותרגילים בשלוש רמות ידע וארבע קבוצות גיל. בסוף התכנית המשתתפים ידעו להמציא, לתכנן ולתכנת לאייפון ולאנדרואיד. כמו-כן, ידעו הילדים ליישם על התוכנה שלהם את יסודות העיצוב, ידעו איך מציגים את התוכנה בפני קהל וכן להתקינה על המכשיר החכם שברשותם.

התכניות שלנו ניתנות בשלוש רמות שונות ובמגוון קבוצות גיל (כיתה ה' עד כיתה י"ב)

Build Your First App – קורס למתחילים

Step App – קורס לממשיכים

Start App – קורס למתקדמים

לכלל התכניות

חברת eTeacher והמרכז

החיבור העסקי בין חברת eTeacher לבין המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית הוא חיבור טבעי שנועד לקרות. בשנת 2015, יריב בן נון, מנכ"ל ומייסד חברת eTeacher מחפש עבור בנו, אורי, חוג תכנות לבני נוער. מחיפוש ברשת, נחשף יריב לתוכנית של המרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית ומחליט לרשום את בנו לתוכנית. יריב מספר על התוכנית לבעז, אחיו ושותפו העסקי, ובעז מחליט גם הוא לרשום את בנו, דן. שביעות הרצון הגבוהה של שני הילדים גורמת ליריב ולבעז להבחין בפוטנציאל הטמון במרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית ולבחון חיבור עסקי בין eTeacher והמרכז. הדיאלוג העסקי הבשיל לידי רכישת הפעילות של המרכז למנהיגות טכנולוגית על ידי eTeacher ביוני 2016.

חברת eTeacher הינה החברה המובילה בעולם להוראה ולמידה סינכרונית ברשת (למידה Live אונליין). החברה הקימה ומפעילה בתי ספר וירטואלים במגוון תחומים. בבתי הספר הווירטואליים של eTeacher לומדים סטודנטים ממעל 200 מדינות בעולם. מהקמתה בשנת 2000, מעל 100 אלף תלמידים מרוצים סיימו קורסים ותוכניות לימוד בבתי הספר הווירטואליים של eTeacher. חברת eTeacher מעסיקה כ 500 עובדים בארץ ובעולם, מפעילה מרכזי שירות ומכירות ב- 4 יבשות שונות ומלמדת עשרות אלפי תלמידים מידי שנה. בשנת 2017 eTeacher והמרכז לפיתוח מנהיגות טכנולוגית יחלו בפעילות המקוונת הבינלאומית הראשונה מסוגה, ויפעילו יחדיו לימודי תכנות ופיתוח אפליקציות לילדים ובני נוער בכל רחבי העולם.

תכניות לארגונים ולבתי ספר

המרכז שלנו מעביר תכניות לימודים פרונטליות במיגוון רחב של בתי ספר בארץ. המפגשים מועברים בקבוצות של עד 25 ילדים. המפגשים מתקיימים בכיתות מחשבים מאובזרות המתאימות לצרכי התכנית.

קבוצות גיל: ג'-ד', ה’-ו’, ז’-ח', ט'-י"ב.

משך המפגש: 2 שעות אקדמיות.

משך התכנית: 34 מפגשים בפריסה שנתית (מפגש אחד לשבוע בהתאם לתכנית הלימודים בבית הספר).

קייטנות קיץ וסדנאות שונות

משך התכנית: קייטנה של כ-5 ימים רצופים במשך שבוע אחד, 9 שעות בכל יום.

הסדנאות המקוונות מועברות בקבוצות של עד 15 תלמידים בפריסה שבועית התואמת את צרכי הארגון.

קבוצות גיל: ד'-ו’, ז’-י"ב.