אורי קומפנאץ

ישראל - August 1, 2017
Build Your First App לימוד תכנות למתחילים
|
5.0 rating
5
כיף לי מאוד בקורס!

כיף לי מאוד בקורס! אני אוהב להיות בקורס כי זה כיף ללמוד דברים שאני לא יודע.

המשך...

עילי חורש

ישראל - August 13, 2017
Studio 2 סדנת וידאו ויוטיוב
|
5.0 rating
5
קורס פיתוח האפלקיות הוא קורס מעניין ומגוון, שבו לומדים ומצליחים לפתח כל מיני סוגי אפליקציות

קורס פיתוח האפלקיות הוא קורס מעניין ומגוון, שבו לומדים ומצליחים לפתח כל מיני סוגי אפליקציות ומשחקים למיניהם. הקורס מקוון (במחשב) ובזכות זה אני יכול להשתתף בו בתור אילתי. בקורס אפשר לתקשר עם המורה במייל וגם לצפות בהקלטות השיעורים שלא הייתם בהם. את השאר אשאיר לכם לנסות ואני מקווה שתיתרשמו.

המשך...

אליאס וולקונסקי

ישראל - August 10, 2017
Build Your First App לימוד תכנות למתחילים
|
5.0 rating
5
קורס מעולה!

קורס מעולה. הקורס מלמד ברמה מעולה את הילדים. במהלך הקורס מקבלים את הכלים הדרושים לתכנות בסיסי ואף מעל כמו תכנות אפלקציות למובייל

המשך...

נגה הררי

ישראל - August 13, 2017
Build Your First App לימוד תכנות למתחילים
|
5.0 rating
5

הקורס מעניין ומועבר בצורה מעולה ופשוטה להבנה. אני מאוד נהנית בקורס. איתי, המדריך, ממש נחמד. הדברים מועברים בקלילות ובצורה מהנה

אורלי, אמא של אלון

ישראל - June 25, 2017
Build Your First App לימוד תכנות למתחילים
|
5.0 rating
5

תודה רבה עבור העדכון והשנה הנפלאה. אני מתרשמת שהיתה לבננו - אלון חוויית למידה מדהימה ומשמעותית, הוא ציפה למפגשים הללו בהנאה ובסקרנות ומאוד נהנה ליישם את הנלמד. נשמח כמובן להירשם גם לשנה הבאה, למי עלינו לפנות בעניין? האם יוכלו ליצור עמנו קשר? בתודה לכם ובברכת חופשה נעימה, אורלי

רועיקי

ישראל - June 21, 2017
Step App לימוד תכנות לממשיכים
|
5.0 rating
5

לנטע המדריכה הכי טובה, אחת ויחידה, מיוחדת במינה נאחל לך המון בריאות ואריכות ימים שתהיי מאושרת בכל רגע בחיים שלא תפסיקי לצחוק ולכבוש את כולם כי מגיע לך את הטוב בעולם תצליחי בכל קבוצה שתקחי על עצמך, ושכל קרמבו יהיה בבטנך. שתמשיכי להיות מדריכה מדהימה שאותנו כל פעם מחדש פשוט מדהימה כמובן שלא נשכח את העזרה הגדולה. אז נקווה שנראה גם בעוד שנה !חופש גדול שמח 😊

מאי, בן 9

כרכור - December 13, 2016
Build Your First App – המשך
|
5.0 rating
5

החומר הנלמד מאוד מעניין, התרגילים מאתגרים וגם האווירה בכיתה הווירטואלית כייפית. בעזרת הכיתה הפתוחה הצלחתי להשיג המון ידע, כמה מפגשים לפני שהקבוצה שלי למדה אותו.

מיכל, בת 12

תלם - April 12, 2016
Step App – ממשיכים
|
5.0 rating
5

המדריכה מאוד סבלנית, ואם אני לא מבינה משהו היא מסבירה לי עד שאני מבינה. אני מתעניינת במה שלומדים, ואף פעם לא משעמם. כיף לי לראות אפליקציות שתיכנתתי בעצמי על הטלפון. אני גם משתפרת באנגלית בחוג, כי שפת התכנות היא אנגלית.

יונתן, בן 13

תלם - March 29, 2016
Step App – ממשיכים
|
5.0 rating
5

המורים נחמדים מאוד ומלמדים מעולה.

לדוגמא פעם היה לי באג, והמורה מיד עזרה לי לתקן והסבירה לי מה היה הבעיה.

החומר מעניין ומוסבר טוב.

חוויה טובה ואווירה של שיתוף פעולה ומאוד כיף לי ללמוד כאן תכנות.

ליעד, בן 16

חיפה - June 5, 2016
Start App – מתקדמים
|
5.0 rating
5
אני ליעד עולה לכיתה יא׳ והתחלתי ללמוד בקורס בכיתה ז׳. קורס זה הוא קורס מיוחד מאוד, החל מהאווירה של התלמידים עם המדריכים, סביבת הלימוד הלא שגרתית, החומר המעניין ועוד. כשנכנסתי לקורס לא ידעתי בדיוק למה לצפות, ובכל פעם הופתעתי לטובה. לאט לאט החומר התחיל ...

אני ליעד עולה לכיתה יא׳ והתחלתי ללמוד בקורס בכיתה ז׳.

קורס זה הוא קורס מיוחד מאוד, החל מהאווירה של התלמידים עם המדריכים, סביבת הלימוד הלא שגרתית, החומר המעניין ועוד.

כשנכנסתי לקורס לא ידעתי בדיוק למה לצפות, ובכל פעם הופתעתי לטובה. לאט לאט החומר התחיל להיות יותר ויותר מעניין, וגרם לי לרצות שיגיע השיעור הבא.

המדריכים בקורס מקצועיים מאוד, ונותנים יחס אישי לכל תלמיד. בזכות העובדה הזו, מתפתחת אווירה חיובית בשיעורים, שעוזרת לכל תלמיד להתפתח באופן אישי ובקבוצת הלימוד.

לפני כשנה פתחתי מעין עסק בו אני מפתח אפליקציות. במסגרת העסק אני מפתח מיזמי אפליקציות שונים ואפליקציות לעסקים. מלבד שפות התכנות השונות שאני לומד, למדתי גם עיצוב, ולכן כאשר אני מפתח אפליקציה במסגרת העסק שלי אני אחראי לרעיון שלה, לעיצובה, לקוד שלה ולהעלאתה לחנויות האפליקציות.

המשך...

פיני, בן 14

קריית ביאליק - January 1, 2016
Start Appלימוד תכנות מתקדמים
|
5.0 rating
5
אני לומד כבר 3 שנים בקורס, ומאוד מרוצה מהמדריך שלי השנה ומהמדריך שלי בשנה שעברה שתמיד נמצאים שם לכל שאלה ותמיד מספקים את המענה בזמן קצר. המדריכים מסבירים את החומר הנלמד מעולה וההתקדמות בין שיעור לשיעור היא משמעותית. החומר הנלמד מעניין, קל ...

אני לומד כבר 3 שנים בקורס, ומאוד מרוצה מהמדריך שלי השנה ומהמדריך שלי בשנה שעברה שתמיד נמצאים שם לכל שאלה ותמיד מספקים את המענה בזמן קצר.

המדריכים מסבירים את החומר הנלמד מעולה וההתקדמות בין שיעור לשיעור היא משמעותית. החומר הנלמד מעניין, קל ופשוט ללמידה, וזאת עם מדריכים מיוחדים שהוכשרו מראש ללמידה הנוחה ביותר.

האווירה בקורס היא אווירת למידה נעימה, ותמיד יש מענה לכל שאלה במהלך השיעור. המדריכים מוודאים שכל אחד שנמצא בקבוצה מבין את החומר ורק אז ממשיכים בלמידה.

אני נהנה מכל שיעור, לפעמים כמובן יש רגעים קשים שבהם כמעט אפשר להתייאש, אך המדריכים תמיד עוזרים עד להבנה של החומר.

בזכות התכנית לפיתוח מנהיגות חברתית הכרתי הרבה חברים חדשים שאני בקשר איתם גם מחוץ ללמידה שבקורס.

אני ממליץ בחום לכל מי שמתעניין בתכנות להצטרף לקורס שבו הלמידה מעניינת ומאתגרת, וחוויה של לילה לבן (מרתון תכנות של 24 שעות) פעם בשנה מובטחת.

המשך...

דן, בן 12

הוד השרון - May 27, 2016
Build Your First App – מתחילים
|
5.0 rating
5
השנה בניתי כבר שתי אפליקציות. האפליקציה הראשונה שלי הייתה אפליקציה לקסם קלפים שאני המצאתי.

השנה בניתי כבר שתי אפליקציות. האפליקציה הראשונה שלי הייתה אפליקציה לקסם קלפים שאני המצאתי. הרעיון הוא שאני עושה קסם לילדים שבו אני מבקש מהם לבחור קלף מהחפיסה שאני מחזיק ביד ואז האפליקציה מראה להם את הקלף שהם בחרו. הראיתי את זה לחברים בכיתה והם חשבו שזה ממש מגניב. אני מאוד אוהב לבנות ולהמציא דברים. דרך תכנות אפשר לבנות כמעט כל דבר וזה כיף.

המשך...

אורי, בן 13

תל אביב - May 25, 2016
Build Your First App – מתחילים
|
5.0 rating
5
הקורס מאוד כיף ומעניין, בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים הוא לא מרגיש כמו בית ספר ואין שיעורי בית.

הקורס מאוד כיף ומעניין, בניגוד למה שהרבה אנשים חושבים הוא לא מרגיש כמו בית ספר ואין שיעורי בית. למרות שאני רק  בשנה הראשונה של התכנית  אני מפתח אפליקציות משלי. אני ובן דודי פיתחנו משחק שכבר מותקן על טלפון שלי (עדיין לא 100% גמור). אני מאוד אוהב שהקורס הוא אונליין, כך שכל מה שאני עושה נשמר על מחשב האישי שלי. המדריכה שלי טובה, השיעור מועבר בצורה ברורה מאוד.

המשך...

דותן, בן 16

ירושלים - March 11, 2016
Start App – מתקדמים
|
5.0 rating
5
לקורס פיתוח האפליקציות הגעתי לפני 4 שנים בתחילת כיתה ז'. הייתי בתחילת החטיבה ולא ידעתי כל כך לקראת מה אני הולך. הגעתי לשיעור ניסיון, ומיד אהבתי את הנושאים שלומדים ואת מה שיוצא לנו אחרי זמן לא ארוך של למידה. אני למדתי בקורס עם מדריך אחד שליווה וממשיך ללוות אותי עד ...

לקורס פיתוח האפליקציות הגעתי לפני 4 שנים בתחילת כיתה ז'. הייתי בתחילת החטיבה ולא ידעתי כל כך לקראת מה אני הולך.

הגעתי לשיעור ניסיון, ומיד אהבתי את הנושאים שלומדים ואת מה שיוצא לנו אחרי זמן לא ארוך של למידה.

אני למדתי בקורס עם מדריך אחד שליווה וממשיך ללוות אותי עד היום (שנה רביעית), מאוד התחברתי לאותו מדריך מיד מהרגע הראשון. הבנתי את כל מה שהוא מסביר, ידעתי שאם אני לא מבין יש לי את מי לשאול ובנוסף הייתה איתו אווירה טובה לכל הקבוצה, צחקנו, למדנו ויצרנו. החומר שנלמד בשיעור מבחינתי מעניין, לא קשה מידי אבל גם לא קל מידי, לפעמים קצת מאתגר אבל ביחד עם חברים לקבוצה וביחד עם המדריך החומר מובן ומועבר עם דוגמאות שלא קשה מידי להבין.

האווירה בקורס בדרך כלל מאוד טובה, מצחיקה ומעניינת. לדעתי, קורס פיתוח האפליקציות, חוץ מהכיף עם המדריך והחברים לקבוצה מפתח אצל כל אחד את החשיבה השונה, מחוץ לקופסא. בשלב מסוים בקורס מתחילים להיתקל באתגרים יותר קשים ומצליחים למצוא את הפיתרון בדרך יצירתית משלך (כמעט לכל אתגר שנתקלים בו יש כמה פתרונות וכל אחד הולך לפיתרון שבשבילו הכי הגיוני ונכון).

המשך...